Roční program "PROMĚNA"


Zvu Vás do ročního programu „Proměna“.

Program je určen těm, kteří ve svém životě potřebují a chtějí něco zásadně změnit. Ať to jsou vztahy, sebeuplatnění, povolání, nedostatek a hojnost v jakékoliv oblasti, péče o sebe sama… Jednoduše řečeno, vnesete-li do svého života radost, propíše se do života okolo Vás. Změna vždy začíná uvnitř nás.

Program je sestaven individuálně, setkáváme se zpravidla 1x týdně až 1x za čtrnáct dnů, můžeme pracovat
i online, vyhovuje-li Vám to. Program obsahuje 16 hodin alternativní terapie a 12 hodin koučovacích setkání, 2 hodiny na konzultace nebo mailovou podporu.
Do programu lze vstoupit vždy, když někdo dokončí a uvolní tak dalšímu místo.

Napište na jindra@vztahyazdravi.cz nebo zavolejte na 603 848 614.

Pracovat na sobě dlouhodobě koučovacím a terapeutickým způsobem má mnoho pozitivních vlivů na kvalitu života. Zvýší se Vám sebeuvědomění, máte „ lepší tah na branku“. Řídíte své emoce, zvládáte tak stres, komunikaci, máte vnitřní rovnováhu. Zlepší se Vám mezilidské vztahy, budete jim lépe rozumět. Objevíte své skryté schopnosti a talenty a budete je rozvíjet. Půjdete snadněji ke svým cílům. Pravidelná reflexe a práce na svých emociálních a myšlenkových vzorcích zlepší se pocit vyrovnanosti. Zvýší se Vám produktivita, identifikujete překážky a vyvinete nové strategie pro dosažení svých met. Najdete své vlastní smysluplné motivace, Váš život bude naplněný, plnohodnotný, spokojený, zvýší se obranyschopnost těla, změní se i jeho vzhled. Budete si věřit. Důsledky dlouhodobé práce na sobě jsou velmi komplexní a projevují se v mnoha různých oblastech života. Celkově to vede k pocitu vyrovnanosti, štěstí a uspokojení.

Krásné dny a budu se na Vás těšit v některém z mých programů.

Jindra Vodárková