book-2224934_1920

V případě, že chcete pořádat seminář nebo přednášku u Vás, dohodneme vyhovující termín. 

Semináře:

I. Numerologie I. - rozbor našeho data nerození, důležitá čísla mřížky, číselné roviny, číslo dne, životní číslo, životní cesta, životní výzva.

II. Numerologie II. - rozbor jména, číslo pro daný rok, měsíc a den a jeho vliv na nás, porovnávání dat a jejich působení mezi 2 lidmi.

III. Sebenalezení, Rozvoj osobnosti, Moje partnerské vztahy, Práce.

IV. Děti a život, Numerologie mého dítěte a jak na něj, Budování vztahů v manželství - dar pro naše děti.

V. Numerologický pracovní miniseminář - dvouhodinový seminář, kde si každý rozebere vlastní datum narození a významy energických vlivů jak na celý život, tak pro daný rok.

VI. Já a můj život - hledáme svá hlavní životní témata a měníme přístup k nim. Z bolesti a strachu je transformujeme na cestu životem v radosti, pochopení a smíru.

Semináře jsou jednodenní. Uskutečňují se v počtu 6 lidí na adrese Řendějov 2, Zruč nad Sázavou. Potřebujete karimatku na ležení a psací potřeby. Na oběd je možné zajet do nedaleké Zruče n. S. Oceníte i procházku zdejší přírodou, která nabízí krásnou relaxaci.

V případě, že chcete pořádat seminář nebo přednášku u Vás, dohodneme vyhovující termín. Je možné vybírat i z témat v podsekci "Proběhlé semináře".

Cena:

1000,- Kč na osobu / seminář / 1 den

1000,- Kč přednáška bez omezení počtu účastníků / 2hodiny

+ cestovné 

Dřívější semináře, přednášky     

Numerologie, Meditace a Láska v běžném životě

Interaktivní seminář je určen pro úplné začátečníky i pro pokročilé. Budeme pracovat v meditaci, s tvůrčí představivostí i s logickou myslí na vlastních příbězích ze života. Zlepšíme veškeré svoje vztahy, které jsou podstatou našeho bytí (vztah máme nejen v rodině, ale i na pracovišti, v obchodě, s poštovní doručovatelkou....
a samozřejmě vztah sami k sobě).

Partnerské vztahy

V letošním roce se budeme zabývat tématem - Partnerské vztahy. Zde všechno končí i začíná. Nemáme-li dostatek lásky, onemocníme. Chováme-li se ve vztahu nevhodně, lásku ztrácíme. Nemáme-li dostatek lásky sami k sobě, bolestná témata se opakuji. Přenos z rodin je jednoznačný, nelze se vyhnout vnějším vlivům. Může být nefunkční pouze jedna část vztahu a pak ji máme tendenci hledat jinde. Zamotáváme se do vztahů s více partnery nebo naopak kvůli náročnosti nebo strachu ze zklamání zůstáváme sami. Témata mnohokrát diskutovaná a mnohdy nejasná. Pojďme je společně najít. Pojďme najít rovnováhu i pochopení v Lásce a dejme jí tak možnost snadněji plynout, zářit, uzdravovat....

Cestou Čaker

Každá čakra nás spojuje s určitou oblastí těla i života, postupně budeme tyto místa a souvislosti nacházet a s tím i vylepšovat život v dané oblasti. 7 čaker + ušní čakry a s tím související materiální zabezpečení, sexualita, tvořivost, emoce, láska, komunikace, vhled do situací, pochopení a napojení.

Šťastný partnerský vztah 

Jak komunikovat? Jakou energii vysílat? Numerologický náhled na dva ve vztahu. 

Cesta k sobě, Lásce (lidské i univerzální), zdraví a šťastnému životu. 

Odpuštění 

Jediná možná cesta ke změně života a transformaci Karmy.