Z Facebooku

 

Ne všichni využívají službu Facebook, stránku jsem založila namísto zasílání pravidelných novinek, o které jste mě někteří žádali. V případě, že chcete dostávat příspěvky, které tam zadám okamžitě, je třeba se tam bezplatně zaregistrovat. Stránka se jmenuje:

"Znamení osudu" a kliknout na tlačítko "To se mi líbí". 

Z této stránky.............

Vítám všechny, kteří chápou, že existuje něco "mezi nebem a zemí". Kteří probouzí svůj šestý smysl, aby zlepšili svůj život. Stránky Vám mají pomáhat v inspiraci na této cestě.

Mnoho štěstí a lásky. 

Slunce nám dává sílu žít, podíváme se tedy na znamení Berana, kde se momentálně Slunce nachází. Astrologie je věda velmi složitá, pokud čtete výklady v novinách, nelze ani jinak – jsou zobecněné, proto panuje názor, že si tam každý "něco najde“. Je to tak, základ souhlasí, to ostatní musí astrolog vidět pod drobnohledem horoskopu, vědět, kde je Váš ascendent, postavení dalších minimálně 11-ti planet, jejich vzájemné aspekty a postavení v domech. Velikost domů zase napoví, kterým tématům se budete věnovat více a na které bude v životě méně času. 

Pokud se upínáme na někoho, nějakou činnost nebo věc tak, že začínáme ztrácet sama sebe, prohráváme. Láska ke komukoli a čemukoli nám má dávat touhu růst a radovat se, přináší motivaci. Pokud tomu tak není, není zachována rovnováha mezi výdejem a příjmem energie, harmonie se vytrácí, chceme víc, tam kde víc teď není. Vyplatí se ubrat na tempu a přemýšlet, jak to dělat jinak. Vždy je cesta ke štěstí, ale někdy jinde, než zrovna myslíme....

Rozvod: Pro dítě je lepší mít dvě fungující rodiny, než jednu nefungující. Je nutné však situaci řešit do té doby, než se skutečně pochopíte a možná se pak nebudete chtít rozejít. A pokud i přesto, nebude ublížených.

Pokud přemýšlíte o nutnosti odpouštění, které vychází skutečně zevnitř, jste na správné cestě. Že jste došli tam, kam máte, poznáte tak, že odpuštění nebudete potřebovat – uvědomovat si ho, stane se automaticky Vaší součástí. A to je velký pokrok a úleva, daleko více místa pro radost. Kdo se raduje, je šťasten, kdo je šťasten, ten je zdráv.

Naše zdraví a náš vzhled závisí nejen na genetické výbavě daného člověka, ale také na stravě, jakou se živí, bylinkách, kterými se léčí a myšlenkách, které volí. Často zapomínáme, že i v myšlení máme svobodu - jak myslíme, tak se cítíme. Cítit se dobře odbourává stres, který je spouštěčem všech nemocí.