Svatba v Numerologii

Datum, ve kterém uzavíráme manželství, přináší příjemné i méně příjemné vlivy do našich životů. Jak na nás zapůsobí, záleží i na založení každého člověka, co je mu bližší, dělá rád a naopak.  Všechny tyto vlivy se přenášejí i na den, kdy jsme se rozhodli říct své „Ano“, na den svatební.

Datum svatby pečlivě volte. Je to den zrození Vašeho manželství. Pomocí čísel čteme energie daného dne. Svatba je svým numerologickým významem novým začátkem, kde je ale každý sám za sebe, zároveň vyžaduje pochopení a spolupráci, odpovědnost. Je to vyšší vývoj, ukončuje cyklus prvotní a společně nastupujete na další úroveň vztahu. Silně zde působí i číslo 2, které požaduje rovnováhu v partnerství, diplomacii jednání, vzájemnou lásku a spolupráci. Pojďme se zamyslet, jestli to dokážeme. Číselné jemné energie formují Vaši společnou cestu životem. Numerologie napoví význam vybraného šťastného dne. Pokud volíte dle zajímavosti data, jak bývá často v oblibě, ne vždy je to pro manželství vhodné, spíše naopak. Mnoho čísel stejného druhu přináší stejnou jednostrannou energii, která se pak hůře zvládá a chybí nám pestrost ve vtahu. Tak to, co bylo zpočátku nepřehlédnutelné, může být nepřehlédnutelné trvale i v náš neprospěch. To, co se zdá zpočátku výrazné, může být dlouhodobě únavné. Proto data, která jsou v podstatě nejvyhledávanější, nechte klidně vztahům, které tuto cestu ke svému životu potřebují.

Namátkou napíši data, která bych nevolila, např.:  22. 2. 2011 ,  11. 11.2011 ,  22. 11.2011

Některá na první pohled jednostranná data naopak skrývají energie vhodné pro život, záleží na kombinaci číselných rovin a jednotlivých součtech v kombinacích. Každé číslo je nositelem specifické energie, jejíž orientační přehled uvádím níže:

            Číslo 1 přináší osobitost, samostatnost, ale i samotu

Číslo 2 poukazuje na schopnost kompromisů, péči o druhého a smiřování se, ale i na neschopnost dělat rozhodnutí

Číslo 3 nás posílá do společnosti a za zábavou, dodává fantazii a schopnost komunikace ve vztahu, ale přizve i ústní roztržky a chaos

Číslo 4 zorganizuje pečlivě náš vztah, dá mu pevné zázemí, ale i hranice a pro někoho šeď a nudu, přepracování

Číslo 5 si půjde za svým cílem, vytrvá a nikdo ho nezlomí, pomůže nám na dobrodružných cestách, nesmíme se však jeden druhému ztratit

Číslo 6 nám přinese děti a lásku, péči o rodinu i finance druhého, nesmí se stát však závislostí

Číslo 7 přidá na duchovním rozměru, schopnosti vnímat druhého, potřebu být ve vztahu spravedlivý, při přílišném zatížení však ztrácíme půdu pod nohama i sami sebe

Číslo 8 posílí vhodné i nevhodné, dodá okázalost a moc, tendenci vládnout, budeme mít peníze, ale pozor, není všechno zlato, co se třpytí a vládnout může pouze jeden

Číslo 9 přináší křehký citový život, cesty do zahraničí, práci pro druhé, politiku vztahů, otevřenost, odpovědnost, jsme na ni připraveni?

Důležitá jsou nejen jednotlivá čísla, ale i součet celého data, ten Vás bude celým životem provázet. Významně promluví i číslo dne samé, číselné roviny, ať prázdné či plné, dodají Vám emoce a pochopení, možnost budovat a stavět nebo hodně akce či soudržnosti.

Už máte svou správnou číselnou kombinaci? Začněte svůj velký den plánovat. A později, pokud se chystá přijít do Vašeho života další človíček, miminko, můžete se s radostí vrhnout na výběr jména.  I to má své numerologické zákonitosti. Ale to je již jiné téma.

Jako je den a noc a má svoji rovnováhu, stejně tak energie, které za pomoci čísel čteme, mají své plusy a mínusy. Dvě strany mince, černá a bílá, kdo s čím zachází, tím také schází…….. 
To je život, který nám byl dán a nelze ho obejít, ten žijeme a záleží na nás, jak to, co máme ve vínku ať již svatebním či životním, použijeme. Někdy je těžší vlastní příběh rozkrýt a budete-li to dělat společně a s láskou, překonáte i ta nejtěžší data vlastního zrození nebo svatby samé. Důležitá je volba partnera již na začátku, než do vztahu vstoupíme. Jaká je naše slučitelnost v životě? Láska bez rozumu ani rozum bez lásky nefunguje. Pokud ve vztazích otevřeně komunikujeme a víme, kudy chceme životem jít, známe sami sebe, naše vztahy jsou harmonické. Pokud si myslíme, že náš život změní partner k lepšímu, dáváme mu velkou zodpovědnost, kterou neunese. Můžeme partnera žádat, aby se v některých situacích malinko měnil, ale nesmíme to chtít. Vnímáte rozdíl těch slov? Dělejme to, co nám bylo osudem dáno, to, co sami dělat chceme, samozřejmě s ohledem na druhé, pak budou naše vztahy štěstím kvést. Nezapomínejme na odlišnosti mužů a žen, nemůžeme se pochopit, můžeme se přijmout. Pokud chceme druhého chápat a nedá, stále nám to nedá, jsme více na straně rozumu, vraťme se tedy více k lásce. Jsme příliš v lásce, začínáme trpět samotou nebo pro nás zraňujícím chováním partnera? Zamysleme se. Ale to jsou témata, která v den svatební nepřichází, a tak Vám přeji šťastnou volbu. A pokud jste již vdané či ženatí a Vaše datum svatby nebylo nejlépe zvolené, nezapomeňte, že“ láska hory přenáší“, láska je léčivá a zdravá. Zdravá láska nemůže nikdy nikomu ani ničemu ublížit.

Krásný svatební den.