Semináře‚ Přednášky

Semináře:

I. Numerologie I. - rozbor našeho data nerození, důležitá čísla mřížky, číselné roviny, číslo dne, životní číslo, životní cesta, životní výzva.

II. Numerologie II. - rozbor jména, číslo pro daný rok, měsíc a den a jeho vliv na nás, porovnávání dat a jejich působení mezi 2 lidmi.

III. Sebenalezení, Rozvoj osobnosti, Moje partnerské vztahy, Práce.

IV. Děti a život, Numerologie mého dítěte a jak na něj, Budování vztahů v manželství - dar pro naše děti.

V. Numerologický pracovní miniseminář - dvouhodinový seminář, kde si každý rozebere vlastní datum narození a významy energických vlivů jak na celý život, tak pro daný rok.

VI. Já a můj život - hledáme svá hlavní životní témata a měníme přístup k nim. Z bolesti a strachu je transformujeme na cestu životem v radosti, poschopení a smíru.

Semináře jsou jednodenní. Uskutečňují se v počtu 5 lidí na adrese Řendějov 2, Zruč nad Sázavou. Potřebujete karimatku na ležení a psací potřeby. Na oběd je možné zajet do nedaleké Zruče n. S. Oceníte i procházku zdejší přírodou, která nabízí krásnou relaxaci.

V případě, že chcete pořádat seminář nebo přednášku u Vás, dohodneme vyhovující termín. Je možné vybírat i z témat v podsekci "Proběhlé semináře".

Cena:

1000,- Kč na osobu / seminář / 1 den

1000,- Kč přednáška bez omezení počtu účastníků / 2hodiny

+ cestovné